دوره خصوصی پکیج 8 ماهه

این کلاسها خصوصی است، تنها 5 نفر سر کلاس حضور دارند، کل دوره در 8 تا 9 ماه به پایان می رسد، مسئولیت این گروه خصوصی از ابتدا تا انتها با یک استاد حرفه ای و با تجربه است.البته به تشخیص موسسه و برای بهره گیزی از تجارب سایر همکاران ممکن است از اساتیدی دیگری نیز در میانه دوره دعوت به همکاری بعمل آید . کل دوره 132 جلسه خصوصی بطول می انجامد(110 جلسه آموزش + 22 آزمون و تست و مصاحبه)، در صورتیکه در حد ترم 4 بزرگسال باشید ، می توانید فقط در 8 الی 9 ماه دوره Interchange را به اتمام رسانیده و تمام نیازهای خود را در زمینه زبان مرتفع سازید ، در صورتیکه بهنگام ثبت نام در سطح بالاتری باشید ، با این کلاسها تا پایان دوره IELTS یا TOEFL همراهتان خواهیم بود و این مدارک را به شما تقدیم می کنیم.

این کلاس خصوصی 3 روز در هفته است و هر جلسه آن حدود 2 ساعت بطول می انجامد. 

این کلاسها روزهای جمعه نیز برقرار است . و در دو شیفت صبح 8:30 تا 2:15 و شیفت عصر 2:30 تا 8:15 ارائه می گردد و مخصوص عزیزانی است که در خلال هفته درگیر کار و درس و دانشگاه هستند . 

شهریه کلاسهای صبح ارزان تر از کلاسهای عصر و جمعه ها می باشد و تخفیف ویژه دارد . شهریه کلاسهای پکیج را از این شماره جویا شوید : 34206606 دپارتمان پکیج

ویژگیهای این کلاسها :

  1. از برترین اساتید تهران و کرج برای آموزش در این کلاسها دعوت گردیده است.
  2. به علت خصوصی بودن و نفرات کم در هر کلاس ، تمرکز استاد بر روی هر دانشجو بیشتر است.
  3. در این کلاسها ردی یا قبولی معنی ندارد.
  4. مدرک رسمی با مهر وزارت آموزش و پرورش در پایان دوره تقدیم می گردد.
  5. برنامه آموزش این کلاسها پربارتر از کلاسهای عمومی پانزده نفره بوده و برنامه های ویژه ای برای آن طراحی گردیده است.
  6. شهریه آن در مقایسه با کلاسهای عمومی و دولتی بسیار منصفانه در نظر گرفته شده تا همگان توانایی شرکت در این کلاسها را داشته باشند.

در نظر داشته باشید هزینه کلاس خصوصی تک نفره با این اساتید حرفه ای خارج از سیستم پکیج هرجلسه 40 تا 70 هزار تومان می باشد. یعنی اگر شما بخواهید در کلاس تک نفره خارج از پکیج پیشنهادی شرکت کنید می بایست برای 110 جلسه آموزش آن دست کم چهار میلیون و چهارصد هزار تومان هزینه کنید.

محتوای دوره ها :

(متریال پکیجهایی که شامل IELTS یا TOEFL میشود محرمانه و اختصاصی است)

(اکثر کتابها و متریال آموزشی چاپ خود موسسه نصیر است)

INTERCHANGE 2013 (4TH EDITION) WORK + MAIN

OXFORD WORD SKILLS

TACTICS FOR LISTENING


انواع کلاسهای پکیج خصوصی و قیمت های آنها :

چند نوع کلاس پکیج در سطوح مختلف داریم :

پکیجی که از سطح HB4 یعنی کتاب INTRO INTERCHANGE شروع می شود
8 ماه بطول می انجامد، کل دوره INTERCHANGE در این دوره تمام می شود . اگر این دوره را بخواهید در کلاسهای عمومی دولتی 15 نفره بگذرانید حدود یکسال و نیم تحصیلات شما بطول خواهد انجامید. ضمن اینکه در مجموع شهریه این دوره 8 ماهه با شهریه دولتی کلاسهای ترمیک که ترم به ترم خواهید پرداخت نه تنها تفاوتی ندارد بلکه دوره نیمه خصوصی پکیج 8 ماهه ضمن کوتاه تر بودن و جمعیت کم کلاس، ارزانتر نیز هست.
پکیجی که از سطح P1 یعنی کتاب INTERCHANGE1 شروع می شود
8 ماه بطول می انجامد ، کل دوره INTERCHANGE در این دوره تمام می شود . در انتهایاین دوره کتابPASSAGES 1 نیز تمام میشود و بچه ها آمادگی حضور در کلاس IELTS یا TOEFL را پیدا می کنند . شهریه این دوره نیز از شهریه کلاسهای عمومی 15 نفره ترمیک در مجموع ارزانتر می باشد. ضمن اینکه مانند کلاسهای ترمیک طولانی مدت نبوده و فقط 5 نفر در کلاس حضور دارند.
پکیجی که از سطح P4 یعنی کتاب INTERCHANGE2 شروع می شود
8 ماه بطول می انجامد ، کل دوره INTERCHANGE در این دوره تمام می شود . در انتهای دوره در صورتیکه زبان آموزان در طول دوره خیلی قوی کار کرده باشند بلافاصله وارد IELTS COURSE می شوند و در غیر اینصورت اول وارد دوره PASSAGES شده و سپس IELTS رامی خوانند . بهر حال بعد از اتمام این دوره دانشجویان قابلیت شرکت در امتحان IELTS را دارند.
پکیج پیشرفته: پکیجی که از سطح M1 ( یعنی کتاب INTERCHANGE3 )شروع می شود
در این پکیج زبان عمومی (GENERAL ENGLISH) شما تکمیل شده و هم تافل و هم IETLS نیزارائه و تدریس می شود . یعنی پس از این دوره هم قابلیت کسب نمره ای مطلوب در آزمون IELTS را دارید و هم می توانید در آزمون تافل شرکت کرده و قابلیتهای خود را در آن آزمون بسنجید.

پکیجهای (UPPER Intermediate (UI Pack :

در این دوره نیمه خصوصی 5 نفره، کتابهای PASSAGES 1 & 2 و سایر کتابهای جانبی نظیر کتاب لغت "504 لغت ضروری" تدریس می گردد. این دوره بصورت ترمیک 9 ماه بطول می انجامد و شامل 6 ترم است. ولی دانشجویان در کلاسهای نیمه خصوصی پکیج، به علت نفرات کم در کلاس و تمرکز استاد بر روی تک تک دانشجویان، این دوره را طی 6 ماه به اتمام می رسانند.شهریه این کلاس با نوع ترمیک آن اختلاف ناچیزی دارد و مقدار ناچیزی گرانتر است.

پکیجهای ADVANCED :

در سراسر ایران دوره HEADWAY ADVANCED فقط در موسسه زبان نصیر تدریس و ارائه می گردد. این دوره بسیار قوی و بی نظیر که اساتید تراز اول کشور قادر به تدریس آن هستند، منجر به اخذ دیپلم زبان می گردد. این دوره بصورت ترمیک طی 3 ترم و 9 ماه ارائه می گردد ولی دانشجویان در دوره پکیج 5 نفره، این دوره را طی 4.5 ماه به اتمام می رسانند.


© 2018 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسه آموزشی زبان نصیر میباشد. نسخه 2.3.1.1

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی، شماره تماس 09039202012