Iran Canada

دپارتمان IELTS نصیر


اغلب دانشگاه های معتبر دنیا، برای اطمینان از سطح توانایی دانشجویان غیر بومی، مدرک آزمون آیلتس آکادمیک را در لیست مدارک مورد نیاز برای ارائه، معرفی می کنند. البته اهمیت آزمون به اینجا ختم نمی شود، تمامی کسانی که قصد مهاجرت به دیگر کشور های جهان و به خصوص امریکا، کانادا و استرالیا را دارند، باید در آزمون آیلتس جنرال شرکت کنند و نمره ی مناسب را به دست بیاورند. به طور کلی، آزمون آیلتس دارای روده ی نمرات 0 تا 9 می باشد که به ترتیب افزایش، سطح بهتری از توانایی استفاده از زبان انگلیسی را نشان می دهد. این آزمون در چهار بخش گفتار ( speaking)، شنیدار ( listening)، نوشتار ( writing) و خواندن ( reading) گرفته می شود و سالانه ملیون ها نفر در سراسر جهان در این آزمون شرکت می کنند. هر یک از بخش های نام برده، دارای امتیاز های 0 تا 9 هستند که نمره ی نهایی آزمون بر اساس میانگین، نمرات فرد محاسبه می شود. مدرک این آزمون دارای تاریخ انقضا است و فرد بعد از دو سال، باید این آزمون را تکرار کند. این آزمون در ایران بصورت منظم توسط دانشگاه آزاد برگزار می شود.
آزمون IELTS معیاری است جهانی برای سنجش سطح مهارت در زبان انگلیسی. این آزمون جزو آزمون های سنجش مهارت (Proficiency Test ) محسوب می گردد.
بنابراین طبق تعریف علمی این نوع آزمون ها و نیز بر اساس پژوهش ها و برنامه ریزی های دقیق انجام شده توسط متولیان آن (IDP, British Council ,Cambridge University ) نمرات داوطلبان این آزمون بیانگر سطح مهارت زبانی هر فرد است. لذا مثلا انتظار گرفتن نمره 7 از زبان آموزی که در سطح مبتدی قرار دارد در طول مدتی کوتاه ممکن نیست و هرگونه داعیه ای از این دست ، ارزش کاربردی ندارد.
* آزمون IELTS بر خلاف گفته های رایج بسیار ، 80 در صد تکنیک و 20 در صد دانش زبانی نیست.
* ارائه دوره های یکسان برای همه زبان آموزان در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته به بهانه آماده سازی در کوتاه ترین زمان ممکن، موجب اتلاف وقت دانشجویان سطوح بالاتر و کاهش اعتماد به نفس و یادگیری زبان آموزان مبتدی می شود.لذا در آکادمی IELTS نصیر، دوره ها پس از تعیین سطح و مشخص نموده نمره دقیق فرد مطابق با معیارهای سنجش آزمون رسمی IELTS ارائه می گردند.
مدرک IELTS به چه کسانی مناسب است ؟
ممتقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران مهاجرت کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان نظیر کانادا، استرلیا، نیوزلند و انگلیس داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور زبان آموزانی که می خواهند سطح ارتقای مهارت زبانی خود را با معیاری بین المللی بسنجند. متخصصان رشته های مختلف که قصد دارند در دوره های تخصصی بین المللی در خارج از ایران شرکت کنند.
پروسه امتحان IELTS از ثبت نام تا نتیجه :

بطور کلی 3 نوع کلاس IELTS در نصیر تشکیل می گردد .
1) کلاس عمومی 15 نفره (با شهریه دولتی )
2) کلاس پکیج IELTS
3) کلاس خصوصی تک نفره IELTS
کلاس عمومی IELTS :
ااین کلاس 3 ماه بطول می انجامد ، هر دو مهارت IELTS بصورت جداگانه در یک ترم 1.5 ماهه و در 20 الی 25 جلسه 2 ساعته تدریس می گردد . در این کلاس هم ACADEMIC IELTS و هم GENERAL IELTS متناسب با نیاز دانشجویان کار خواهد شد .
در طی دوره چند بار از هر مهارت آزمونهای نمونه استاندارد برگزار خواهد شد . و در نهایت مدرک رسمی هم ارائه خواهیم داد . این کلاس برای آن دسته از متقاضیانی مناسب است که طی کلاسهای موسسات زبان و یا مطالعه SELF STUDY در منزل، GENERAL ENGLISH مطلوبی داشته باشند و به سطح IELTS رسیده باشند . در غیر اینصورت بایستی موسسه نصیر ایشان را با سیستم های آموزشی دیگر و کلاسهای پایه سازی به سطح مطلوب برساند و سپس برای شرکت در این کلاس سوق دهد .
این کلاسها معمولا توسط خود مدیر دپارتمان رهبری و تدریس می شود .
کلاسهای پکیج IELTS :
پپکیج IELTS شامل مهارتهای 4 گانه : ویژه کسانیکه به سطح IELTS رسیده اند و احتیاجی به کلاسهای پیش نیاز ندارند شرایط : کلاس نیمه خصوصی 4 تا 5 نفر 40 جلسه ، حدود 3 ماه ، هر جلسه 2 ساعت ، قیمت دوره :با دپارتمان ILETS و تافل تماس بگیرید(34407829) پکیج IELTS شامل تمامی موارد پیش نیاز در 6 مهارت + مهارتهای IELTS : ویژه کسانیکه در سطح IELTS نیستند و بایستی زبان عمومی آنها را تقویت کرد و به سطح قابل قبول برای IELTS رساند و در نهایت خود مهارتهای IELTS را برای ایشان تدریس نمود. شرایط : کلاس نیمه خصوصی 4 تا 5 نفره 100 جلسه ، 8 ماه ، هر جلسه 2 ساعت ، قیمت دوره : با دپارتمان ILETS و تافل تماس بگیرید(34407829)

کلاس خصوصی تک نفره IELTS :
شرایط کلاس : طول مدت هر جلسه 1.5 ساعت ، تعداد روزها در هفته : متناسب با نیاز دانشجو از هفته ای 3 روز تا 7 روز و هر روز 1 یا 2 جلسه
اساتید این دوره ها : اساتیدی که در WEBSITE در قسمت تخصص آنها ، تدریس کلاس IELTS درج شده است .
قیمت هر جلسه بسته به نوع استاد : از جلسه ای 50 تا 100 هزار تومان
در انتها به عرض می رساند موسسه نصیر در هر دوره ، کارنامه رسمی IELTS دانشجویان خود را که در امتحان رسمی سفارت یا سازمان سنجش شرکت کرده و نتایج مطلوبی گرفته اند در دفتر موسسه برای مشاهده همگان بایگانی می نماید .