Iran Canada

کلاسهای غیر انگلیسی با شهریه دولتی


کلاسهای ترمیک آلمانی با شهریه دولتی
دوره STUDIO A1 یا MENSCHEN A1
مجموعه کتابهای Studio d امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. این سیستم آموزشی به دلیل کیفیت و محتوای بی نظیرش خیلی زود جای مجموعه کتابهای TANGRAMرا گرفت. مجموعه کتابهای Studio dبرای سنین بزرگسال (از 18 سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین و از سه کتاب درسی در سه سطح B1 – A2 – A1 تشکیل شده. هر کتاب حاوی 12 درس با موضوعات و موقعیت های متنوع روزمره است. در کنار کتاب درسی، کتاب کار به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با حل تمرین هایی متفاوت، آموزه های خود را در 4 مهارت زبانی بسنجند. متدی که مجموعه کتابهای Studio dدنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد.
جدیدا موسسه نصیر اقدام به استفاده و تدریس سیستم آموزشی MENSCHEN نیز نموده است و بسیاری از دوره های 4.5 ماهه ترمیک و 8 ماهه پکیج آلمانی با این سیستم ارائه می گردد.
طی این دوره 4.5 ماهه دوره مقدماتی زبان آلمانی را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک A1 را دریافت دارید.
مشخصات این کلاس :
1) این دوره حدود 55 جلسه بطول می انجامد .
2) در پایان هر 3 درس یک امتحان گرفته می شود و چند روز تعطیلی برای استراحت وجود دارد.
3) در طی این دوره کلیه درس کتاب STUDIO A1 یا کتاب MENSCHEN A1 را به پایان خواهید برد .
4) 3 تا امتحان میان ترم و یک امتحان کلی از کل کتاب خواهی داشت که نمره مدرک شما را تشکیل می دهند.
5) شهریه این کلاس با نرخ دولتی کلا برای 4.5 ماه و تعداد جلسه ای که در بالا ذکر کردیم 547 هزار تومان است که اگر نقدا و یکجا پرداخت کنید یازده درصد معادل 60170 تومان تخفیف دارید و شهریه شما با احتساب تخفیف 486830 هزار تومان خواهد بود و اگر نقدا پرداخت نکنید تخفیف نداشته و می توانید 150هزار تومان را نقدا پرداخت نموده و الباقی را طی 1 و حداکثر 2 فقره چک 1 تا 2 ماهه پرداخت نمایید.


کلاسهای ترمیک فرانسه با شهریه دولتی
دوره CONNEXIONS 1
طی این دوره 5 ماهه دوره مقدماتی زبان فرانسه را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک A1 را دریافت دارید. مشخصات این کلاس :
1) این دوره حدود 60 جلسه بطول می انجامد.
2) در پایان هر 3 درس یک امتحان گرفته می شود و چند روز تعطیلی برای استراحت وجود دارد.
3) در طی این دوره 12 درس کتاب CONNEXIONS 1 را به پایان خواهید برد.
4) 3 تا امتحان میان ترم و یک امتحان کلی از کل کتاب خواهی داشت که نمره مدرک شما را تشکیل می دهند.
5) شهریه این کلاس با نرخ دولتی کلا برای 5 ماه و تعداد جلسه ای که در بالا ذکر کردیم 597000 تومان است که اگر نقدا و یکجا پرداخت کنید یازده درصد معادل 65670 تومان تخفیف دارید و شهریه شما با احتساب تخفیف 531330 هزار تومان خواهد بود و اگر نقدا پرداخت نکنید تخفیف نداشته و می توانید 150 هزار تومان را نقدا پرداخت نموده و الباقی را طی 1 و حداکثر 2 فقره چک 1 تا 2 ماهه پرداخت نمایید .


کلاسهای ترمیک ترکی استانبولی با شهریه دولتی
دوره HITIT 1
کتاب HİTİT معتبرترین کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی است. این کتاب در 3 جلد طراحی و تنظيم شده است، به طوری که جلد اول سطح‌های A1-A2، جلد دوم سطح B1 و جلد سوم سطح‌های B2-C1 را پوشش مي‌دهد.این دوره آموزشی متقاضیانی را که قصد شرکت در آزمون TOMER&TYSرا دارند و عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای ترکیه را دارند آماده می سازد .
طی این دوره 4.5 ماهه دوره مقدماتی ترکی استانبولی را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک HITIT 1 را دریافت دارید .
مشخصات این کلاس :
1) این دوره حدود 54 تا 56 جلسه بطول می انجامد .
2) در پایان هر 4 درس یک امتحان گرفته می شود و چند روز تعطیلی برای استراحت وجود دارد.
3) در طی این دوره 12 درس کتاب HITIT 1 را به پایان خواهید برد.
4) 2 تا امتحان میان ترم و یک امتحان کلی از کل کتاب خواهی داشت که نمره مدرک شما را تشکیل می دهند.
5) شهریه این کلاس با نرخ دولتی کلا برای 4.5 ماه و تعداد جلسه ای که در بالا ذکر کردیم 537000 تومان است که اگر نقدا و یکجا پرداخت کنید 11 درصد و معادل 59 هزار تومان تخفیف دارید کل شهریه شما برای کتاب اول و این دوره 4.5 ماهه 478 هزار تومان خواهد بود و اگر نقدا پرداخت نکنید می توانید 150هزارتومان را نقدا پرداخت نموده و الباقی را طی 1 و حداکثر 2 فقره چک 1 تا 2 ماهه پرداخت نمایید.


کلاسهای ترمیک اسپانیولی با شهریه دولتی
دوره PRISMA A1
طی این دوره 4 ماهه دوره مقدماتی زبان اسپانیولی را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک A1 را دریافت دارید. مشخصات این کلاس :
1) این دوره حدود 50 جلسه بطول می انجامد.
2) در پایان هر چند درس یک امتحان گرفته می شود و چند روز تعطیلی برای استراحت وجود دارد.
3) در طی این دوره کتاب PRISMA A1 را به پایان خواهید برد. به تشخیص استاد شاید کتابهایی چون suena و easy Spanish reader و SPANOL 2000 نیز طی این دوره 4 ماهه کار شود .
4) 3 تا امتحان میان ترم و یک امتحان کلی از کل کتاب خواهی داشت که نمره مدرک شما را تشکیل می دهند.
5) شهریه این کلاس با نرخ دولتی کلا برای 4 ماه و تعداد جلسه ای که در بالا ذکر کردیم 498 هزار تومان است که اگر نقدا و یکجا پرداخت کنید یازده درصد معادل 54780 تومان تخفیف دارید و شهریه شما با احتساب تخفیف 443220 هزار تومان خواهد بود و اگر نقدا پرداخت نکنید تخفیف نداشته و می توانید 150هزار تومان را نقدا پرداخت نموده و الباقی را طی 1 و حداکثر 2 فقره چک 1 تا 2 ماهه پرداخت نمایید .


کلاسهای ترمیک ایتالیایی با شهریه دولتی
دوره ESPRESSO 1 & ESPRESSO 2
زبان ایتالیایی ( La Lingua Italiana یا Italiano ) از شاخه‌های زبان لاتین می باشد. در این زبان شباهت‌های ریشه‌ای زیادی با زبان‌های اسپانیایی، رومانیایی و پرتغالی دیده می‌شود. ایتالیایی، زبان رسمی ایتالیا، سان مارینو، قسمتی از کشور سوئیس، سومالی، اسلوونی، واتیکان و شهرستان ایستریا در کشور کرواسی می‌باشد .
موسسه نصیر دارای کادر مجرب در رشته زبان ایتالیایی بوده و از سال 1375 تا کنون در این زمینه فعالیت چشمگیری دارد. دانشجویان این موسسه در سال های اخیر در آزمون سفارت ایتالیا دارای بالاترین آمار قبولی می باشند، متد آموزشی زبان ایتالیایی در موسسه زبان های خارجی نصیر، کتاب Espersso است که در سه سطح 1، 2 و 3 تدریس می گردد. و در پایان هر سطح امتحان مربوط به آن از دانشجو گرفته میشود.
Espresso نوشته ی ماریا بالی Maria bali و لوچانوزیلیو Locianoziglho می باشد که در سال 2002 جهت تدریس به غیر ایتالیایی زبان ها توسط انتشارات Alma edizione فلورانس ، منتشر شده است. این کتاب 3 جلدی به همراه Audiocd جهت افزایش قدرت درک مطلب شنیداری دانشجو ارائه می شود. دانشجویان با گذراندن این متد آموزشی و در پایان سطح سوم به راحتی قادر به درک مطلب، صحبت کردن و به کارگیری این زبان در موقعیت های مختلف می باشند. این کتب از اصطلاحات درباره زندگی، فرهنگ وآداب مردم کشور ایتالیا غنی می باشد.
زبان آموز بعد از گذراندن سطح سوم میتواند در امتحان كلی مدرسه ایتالیایی كه در دو سطح 1 و 2 گرفته میشود شركت كند. (سطح 3 جزو سوالات امتحان نمی باشد. به عبارتی امتحان كلی فقط ازدوسطح 1 و 2 میباشد).
معمولا ثبت نام برای امتحان آزاد در دی ماه صورت می گیرد كه پس از كسب نمره لازم از امتحان و قبولی، مدرسه، نامه ای را به سفارت ارسال میکند كه برای شما ویزا صادر كنند (البته اگر به منظور تحصیل، قصد رفتن به ایتالیا داشته باشید.)
طیطی این دوره 4.5 ماهه دوره مقدماتی ایتالیایی را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک مقدماتی ESPRESSO 1& 2 را دریافت دارید .
مشخصات این کلاس :
1) این دوره حدود 4.5 ماهه 55 جلسه بطول می انجامد.(بسته به پیشرفت دانشجویان،مطالعه در منزل و تعداد دانشجویان در کلاس) _ تعداد جلسات به تعداد افراد حاضر در کلاس نیز بستگی دارد ، این تعداد جلسه در صورتیکه افراد کلاس 7 نفر به بالا باشند ارائه می گردد و در صورتیکه تعداد افراد کلاس کم باشد ، تعداد جلسات کمتری مورد نیاز خواهد بود و وارد کتاب دوم نمیشوند.
2) هر کتاب ESPRESSO دارای 10 درس می باشد .در پایان هر کتاب امتحان گرفته خواهد شد . بعد از کتاب اول چند روز تعطیلی خواهید داشت.
3) در طی این دوره 10 درس کتاب ESPRESSO 1 و 6 الی 10 درس کتاب ESPRESSO 2 را به پایان خواهید برد.(تعداد جلسات و تعداد دروسی که ارائه می شود بستگی به تعداد افراد حاضر در کلاس دارد.7 نفر و به بالا کل کتاب 1 و2 تدریس می شود و کمتر از 7 نفر کل کتاب اول )
4) شهریه این کلاس با نرخ دولتی کلا برای 4.5 ماه و تعداد جلسه ای که در بالا ذکر کردیم 547000 تومان است که اگر نقدا و یکجا پرداخت کنید 11 درصد معادل شصت هزار تومان تخفیف دارید و شهریه شما با احتساب تخفیف 487 هزار تومان خواهد بود و اگر نقدا پرداخت نکنید تخفیف نداشته و می توانید 150 هزار تومان را نقدا پرداخت نموده و الباقی را طی 1 و حداکثر 2 فقره چک 1 تا 2 ماهه پرداخت نمایید .